Angol nyelvű kommunikációs asszisztens a marketing osztályra - Debrecen

Olyan elhivatott, szorgalmas, pontos, munkájára igényes munkatársat keresünk, aki képes egy külföldi piacra értékesítő cégben magas színvonalú ügyfél-kommunikációt biztosítani. Munkájával hozzájárul a cég szoftvertermékeinek ismertebbé tételéhez és támogatja az ügyfeleket abban, hogy mielőbb képesek legyenek a termékeinket igényeiknek megfelelően használni. Munkáját gördülékenyen, hatékonyan és pontosan intézi. Hosszú távon gondolkodik a munkavállalás során.

Fontos, hogy képes új szakterületek elsajátítására, és nyitott legyen a folyamatos szakmai fejlődésre. Képes magas szintű írásbeli kommunikációra. Önállóan tud feladatokat megoldani és jól magyaráz, oktat.

A jelentkező feladata:
- Ügyfél-kommunikációs anyagok írása
- Kapcsolattartás belföldi és külföldi ügyfelekkel, angol és magyar nyelven
- Termékismertetéssel kapcsolatos dokumentációk készítése az ügyfelek számára
- Online marketing anyagok írása és megjelentetése a releváns online megjelenési helyeken
- Részvétel a marketing anyagok kialakításában, előkészítésében és megjelentetésében
- PR cikkek írása és megjelenésének megszervezése
- Különböző információk gyűjtése az Interneten
- és más érdekes feladatok...

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Felsőfokú angol nyelvtudás, mivel az anyagokat angol nyelven kell elkészíteni és az ügyfél-kapcsolattartás is ezen a nyelven történik
- Szakmai informatikai ismeretek a dokumentációk elkészítéséhez
- Kiváló kommunikáció írásban
- Nagy terhelhetőség és monotonitás tűrés

Előnyt jelent, de nem feltétlenül szükséges:
- Marketinges vagy informatikai végzettség
- Versenyszférában szerzett munkatapasztalat
- Angol nyelvterületen szerzett tapasztalat

Amiben többet nyújtunk, mint más cég:
- Átlagon felüli fizetés és juttatás
- Folyamatos szakmai képzés, amely növeli a munkaerő-piaci értékét
(Értékesítés, online-,social marketing területeken)

Amit biztosítunk:
- Kellemes munkakörnyezet, könnyen megközelíthető munkahely
- Szakmai kihívások
- Hosszú távú karrierlehetőség

Kiknek érdemes jelentkezni?
- Bárki jelentkezhet, akinek nemcsak munkája, hanem passziója/hobbija is az írás
- Az is jelentkezhet, akinek nincs gyakorlata és tapasztalata, de szeretné
megtanulni a marketinges szövegírás csínját-bínját és ezért hajlandó áldozatot is hozni
- A jelentkezőnek jól kell tudnia angolul fogalmazni

További hasznos információk:
- Friss diplomások / pályakezdők jelentkezését is várjuk
- A munkavégzés napi 8 órában történik
- Nem szükséges informatikai végzettség, de fontos az irodai szoftverek (Word, Excel) megfelelő ismerete
- A munkavégzés folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosít

A munkavégzés helye:
Ozeki Irodaház
4032 Debrecen Nagy Lajos király tér 1-5.
A munkakörnyezet kialakításánál fontos szempont volt számunkra, hogy kényelmes körülmények között a feladatra lehessen koncentrálni és a munkatárs pihenten, hatékonyan tudjon dolgozni.

A jelentkezés módja:
Jelentkezni e-mailben lehet. Az e-mailt a job[kukac]ozeki.hu e-mail címre kell elküldeni. Az e-mailnek egy fényképes szakmai önéletrajzot kell tartalmaznia, valamint az alábbi jelentkezési lapot kitöltve:

Jelentkezési adatlap letöltése.

A jelentkezés előtt érdemes végiggondolni, hogy szívesen foglalkozik-e a szoftvertermékekkel?
Szeret-e internetes hirdetésekkel foglalkozni? Jól viseli-e a monoton munkát és tud-e összpontosítani arra hosszú időn keresztül? Szívesen segíti és tájékoztatja azokat az ügyfeleket, akik szerény informatikai ismeretekkel rendelkeznek?

Folyamatosan várjuk a jelentkezőket!

Hogy a pályázata a legjobb eséllyel indulhasson, kérjük olvassa el a beküldéssel kapcsolatos tájékoztató-t.

More information